• Vážení rodičia a priatelia školy,

pomôžte nám skvalitniť výchovno-vzdelávací proces na škole darovaním 2% z dane.

Zákon Vám umožňuje darovať 2% zo svojich daní z príjmov neziskovej organizácii, ako je aj naše občianske združenie „SRRZ-RZ pri Strednej priemyselnej škole stavebnej“. Váš dar predstavuje pre nás podporu v rozvíjaní našich aktivít v prospech Vašich detí. Cieľom občianskeho združenia je:

• zakúpenie licencií na grafické programy používané na odborných predmetoch,
    • na nákup moderných učebných pomôcok, modernej didaktickej techniky a odbornej literatúry,
    • na neustále zvyšovanie úrovne vzdelávania a zlepšovania podmienok výchovno-vzdelávacieho procesu v škole a iné.

Údaje, ktoré potrebujete do daňového priznania uviesť:

Obchodné meno alebo názov: SRRZ-RZ pri Strednej priemyselnej škole stavebnej
    Sídlo – obec, PSČ, ulica, číslo: Veľká okružná 1311/25, 010 01 Žilina
    Právna forma: občianske združenie
    Identifikačné číslo IČO: 173196170468

• pokiaľ ste si vybrali viacerých prijímateľov, vložte do daňového priznania prílohu.
    • riadne vyplnené daňové priznanie doručte v lehote, ktorú máte na podanie daňového priznania na Váš daňový úrad (zvyčajne podľa Vášho sídla) a v tomto termíne aj zaplaťte daň z príjmov.
    • povinnou prílohou pri poukázaní 3% z dane je aj Potvrdenie o odpracovaní minimálne 40 hodín dobrovoľníckej činnosti.

Škola ďakuje všetkým sponzorom, ktorí prispeli občianskemu združeniu pre pomoc SPŠS a zároveň ďakuje všetkým rodičom, absolventom a sympatizantom školy, ktorí poukážu finančnú čiastku vo výške 2% z dane z príjmu na účet občianskeho združenia.

Tlačivá na stiahnutie: